Ticmate Charity

Kas on võimalik juhtida ettevõtet, mis teeb raha aidates muuta maailma veidi paremaks? Usume, et. Seetõttu oleme hakanud Ticmate Charity.

On Ticmate kirglik oleme pühendunud rikastada inimeste elu läbi info ja juurdepääs rahvusvahelistele sündmustele. Me tahame, et edendada sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte, mis loob väärtust meie klientidele, töötajatele, tarnijatele ja aktsionäridele. Aga me tahame ka võtta sotsiaalset vastutust ja tööd soojem ja parema maailma - nii me annetama aastas osad meie kasum heategevuseks:

2009 me annetatud 2 373 500 SEK heategevuseks.

Ticmate Charity

Arstid Ilma Piirideta

MSF on meditsiiniline humanitaarabi organisatsioon, mis päästab elusid ning vähendab stressi, kus seda kõige enam vajatakse. Nad aitavad inimestel kriisist mõjutatud, sõdade ja loodusõnnetuste sõltumata poliitika, religiooni või rahvusest.
Meil ​​on Ticmate toetada nende tööd:

In september 2014 me annetatud 450 000 SEK eest Ebola abi ja kriisile Kesk-Aafrika Vabariigis.


"Nimel MSF Tahaksin tänada teid kõiki kell Ticmate oma raske töö eest, mille tulemuseks oli helde kingituse meie töö Ebola ja meie projekte Kesk-Aafrika Vabariigis. Meil on tõesti muljet ja tänulikud oma pühendumust meie organisatsioon ja mida me teeme. "
-Katharina Ervanius, alates "Arstid Ilma Piirideta"

Õpi Arstid Ilma Piirideta siin töötavad.

MSF Sweden Field Partner

 

English
Ticmate.ee


To cart