Otsi piletid

Umbes Ticmate

  • Üle 3,5 miljoni müüdud piletite

    4000+ tooteid 30 riigis

  • 100% turvaline maksesüsteemi

    Võite tunda 100% ohutu, samas ostavad meie lehel

  • Maksa euro

    Maksad eurodes koos mingeid varjatud tasusid

Similar experiences

Similar categories

Heathrow Express

4.6 (658)
Alates 27,90 €
Ostu teie tagasi või ühe suuna pilet vahel Londoni Heathrow lennujaam ja Paddington Station Londonis. Sõit kestab u. 20 minutit ja suundub iga 15 minutit.

-Piletid saadetakse teie E-mail.
-Kõik rongipiletid väljastatakse käsitsi ning võib võtta kuni paar päeva töödelda. Sa siiski saada oma lennupileti varakult enne puhkust ja kui te broneerida lähedal lahkumise kuupäev, siis saada oma piletid niipea kui võimalik.

NB. Sa ei saa broneerida pileteid täna.

-"Kehtib alates" kuupäev peab olema kuupäev, millal te kasutate rongipiletid. Kui teil broneerida tagasi piletid, tagasisõit tagasi Heathrow Airport tuleb kasutada 28 päeva jooksul alates "kehtiv kuupäev" olete valinud.
-Lapsed alla 5 aasta jooksul reisida tasuta nii kaua, kui nad on täiskasvanud saatjata valduses kehtiv pilet (4 last max. Täiskasvanule).
-Lapsed vanuses 5 ja 15 on vaja osta lapsele piletit.
-NB. Saadame 1 (üks) rongipilet iga broneerimine.
-Pange tähele, et riigipühadel Heathrow Express ei tööta nii sageli kui tavaline, ja 25. detsember Heathrow Express ei tööta üldse.

Tähelepanu! See on kliendi kohustus on kontrollida rongiplaani enne reisi, eriti rongi ajad ja sealt lennujaama lendude saabuvad või lahkuvad väga vara hommikul või hilja õhtul, või juhul, kui on piiratud teenuse hooldustööde tõttu jne Me ei saa tagastada (kas osaliselt või täielikult) pileteid, et seda ei saa kasutada, kui rong ajakava ei sobi teie regulaarlend saabumist aega. Kui rongid on tühistatud tõttu hooldustöid jne siis alati on asendamine bussiliini pakutakse.

Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00) 

Ticket categories

Adult (16+)
Child (5-15)
Infant (0-4): Free of charge
(Up to 4 children can travel free each adult).


Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00).

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Directions

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.