Otsi piletid

Similar experiences

Similar categories

Gatwick Express

Alates € 23.5
Edasi-tagasi või ühe suuna pilet vahel Gatwicki lennujaam ja Victoria Station Londonis Gatwick Express. Sõit kestab u. 35 min.
 
Lennupiletid saadetakse teie E-mail. 

Teie "Kehtib alates" kuupäeva peaks olema kuupäev siis kasutage rongipiletid. Kui teil broneerida edasi-tagasi piletid, tagasisõit Gatwicki lennujaama tuleb kasutada 28 päeva jooksul oma valitud "kehtiv kuupäev". Lapsed vanuses alla 5 reisi tasuta, kui neil on kaasas täiskasvanud, kellel on kehtiv pilet (maksimaalselt 4 lapsed saavad sõita tasuta täiskasvanu kohta). Lapsed vanuses 5 ja 15 tuleb osta lapsele pilet.

Pange tähele: Me saadame 1 (üks) rongipilet (e-pilet) broneeringu kohta!

Riigipühadel Gatwick Express töötab piiratud ajakava ja 25. detsembril Gatwick Express ei tööta üldse!

Tähelepanu! See on kliendi kohustus on kontrollida rongiplaani enne reisi, eriti rongi ajad ja sealt lennujaama lendude saabuvad või lahkuvad väga vara hommikul või hilja õhtul, või juhul, kui on piiratud teenuse hooldustööde tõttu jne Me ei saa tagastada (kas osaliselt või täielikult) pileteid, et seda ei saa kasutada, kui rong ajakava ei sobi teie regulaarlend saabumist aega. Kui rongid on tühistatud tõttu hooldustöid jne siis alati on asendamine bussiliini pakutakse.

Ticket categories

Adult (16+)
Youth (5-15)
Child (0-4): Free of charge

Max. 4 children can travel free for each adult 

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

Directions