Otsi piletid

Umbes Ticmate

  • Üle 3,5 miljoni müüdud piletite

    4000+ tooteid 30 riigis

  • 100% turvaline maksesüsteemi

    Võite tunda 100% ohutu, samas ostavad meie lehel

  • Maksa euro

    Maksad eurodes koos mingeid varjatud tasusid

Venue Information

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Similar experiences

Similar categories

Eiffel Tower: Guided tour & cruise - 5 hours

4.2 (315)
Alates 75,30 €
See 3-suunaline ekskursioon, "Paris Panoramic Tour", annab teile võimaluse avastada Paris, selle ajalugu ja suur hoonete luksus treener alates Reisi ette Seine ja Eiffeli torn.

Esimene samm on bussiekskursioon audio kommentaaridega (saadaval 13 keeles sh. Inglise, hispaania, prantsuse, saksa, itaalia, hollandi keeles), nii et sa kuuled ajalugu Paris ja imetlen tema peamine väljakud, sillad, peatänava ja ehitised , näiteks: Opera Ruut, Concorde, Champs-Elysees, Arc de Triomphe, Trocadero ruut, Invalides, Pont-Neuf, Bastille väljak ja ooper, Notre Dame'i katedraal, Luksemburg aiad, Saint-Germain des Prés ja Eiffeli torn .

Buss osa sellest ekskursioon lõpeb jalamil Eiffeli torn, ja siit meeskond ootab teid pardal üks kolmest trimaraanid kuuluvate "Bateaux Parisiens", et üks tund püsikiiruse mööda Seine teine osa tour!
Täiesti klaas paigaldatud, terrass taga ja trepid kõik ringi, need paadid on täiesti mõeldud avastada ja imetleda rikkaliku arhitektuuriga linn. Selge ja ergas kommentaaris kaasas ja muusika vihjata erinevates kohtades ja aegadel, on saade läbi üksikute telefone (saadaval ka 13 keelt sh. Inglise, hispaania, prantsuse, saksa, itaalia, hollandi).

Püsikiiruse vaatamisväärsusi lõpeb ka jalamil Eiffeli torn, kuhu vahele joon ja minna otse liftiga sõita kuni 2. korrusel Eiffeli torn, mis annab teile imeline panoraamvaade Paris, mis on lõplik osa "Paris Panoramic Tour". Kui te soovite, võite osta pileteid 3. korrusel Eiffeli torn seal.

Kestus: 5 tundi. (Sõltuvalt sellest, kui kaua te kulutama Eiffeli torn)

Väljumisajad: 09:00, 12:00 ja 14:45. Palun olla lähtepunktiks vähemalt 20 min. enne algust.

* NB: Harvadel juhtudel Eiffeli torn on külastajatele suletud hooldustööde tõttu, kohalike streik Pariisis või Eiffeli torn, transpordiprobleemid jne sellistel juhtudel Eiffeli torni külastus asendatakse visiit Montparnasse torn Pariisis. Me ei saa hoiatas ette, kuid siis öeldakse Pariisis, meie agent, enne ekskursiooni algust. Me ei saa vastutada nende viimase hetke muudatused ettenägematutel Eiffeli torn hooldus, kohalikud streik Pariisis ja / või Eiffeli torn, transpordi probleeme jne ja kui te ei saa sellega nõustuda, palun ärge broneerida selles tour, sest ükski tagastamist anda, kui Eiffeli torn asendatakse Montparnasse Tower!

Vaatamisväärsused, Cruise ja Eiffeli torn / Paris Panoramic Tour algab kell 2 Rue de Pyramides 75001 Paris ja lõpeb Eiffeli torn!

Ticket categories

Adult (12+)
Child (3-11)
Infant (0-2): Free of charge

Opening hours

Tour algab igapäevase kell 09:00, 00:00, 14:45
Book now

Fantastic: 4.2 – 315 reviews

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Save time – Skip the line

Audio guide

What’s included?

- Skip the line-ticket to the Eiffel Tower.
- A bus tour through Paris.
- A cruise on the Seine.
- An audio guide.

Opening hours

Directions

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Address
PARISCityVISION 2 Rue des Pyramides 75001 Paris

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.