Otsi piletid

A COVID-19 update for our community. Read more

Umbes Ticmate

  • 100% turvaline maksesüsteemi

  • Maksa euro

  • Üle 3,5 miljoni müüdud piletite

Venue Information

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Similar experiences

Similar categories

Eiffel Tower: Audio guided tour & cruise - 5 hours

4.2 (315)
Alates 79,00 €
See 3-suunaline ekskursioon, "Paris Panoramic Tour", annab teile võimaluse avastada Paris, selle ajalugu ja suur hoonete luksus treener alates Reisi ette Seine ja Eiffeli torn.

Esimene samm on bussiekskursioon audio kommentaaridega (saadaval 13 keeles sh. Inglise, hispaania, prantsuse, saksa, itaalia, hollandi keeles), nii et sa kuuled ajalugu Paris ja imetlen tema peamine väljakud, sillad, peatänava ja ehitised , näiteks: Opera Ruut, Concorde, Champs-Elysees, Arc de Triomphe, Trocadero ruut, Invalides, Pont-Neuf, Bastille väljak ja ooper, Notre Dame'i katedraal, Luksemburg aiad, Saint-Germain des Prés ja Eiffeli torn .

Buss osa sellest ekskursioon lõpeb jalamil Eiffeli torn, ja siit meeskond ootab teid pardal üks kolmest trimaraanid kuuluvate "Bateaux Parisiens", et üks tund püsikiiruse mööda Seine teine osa tour!
Täiesti klaas paigaldatud, terrass taga ja trepid kõik ringi, need paadid on täiesti mõeldud avastada ja imetleda rikkaliku arhitektuuriga linn. Selge ja ergas kommentaaris kaasas ja muusika vihjata erinevates kohtades ja aegadel, on saade läbi üksikute telefone (saadaval ka 13 keelt sh. Inglise, hispaania, prantsuse, saksa, itaalia, hollandi).

Püsikiiruse vaatamisväärsusi lõpeb ka jalamil Eiffeli torn, kuhu vahele joon ja minna otse liftiga sõita kuni 2. korrusel Eiffeli torn, mis annab teile imeline panoraamvaade Paris, mis on lõplik osa "Paris Panoramic Tour". Kui te soovite, võite osta pileteid 3. korrusel Eiffeli torn seal.

Kestus: 5 tundi. (Sõltuvalt sellest, kui kaua te kulutama Eiffeli torn)

Väljumisajad: 09:00, 12:00 ja 14:45. Palun olla lähtepunktiks vähemalt 20 min. enne algust.

* NB: Harvadel juhtudel Eiffeli torn on külastajatele suletud hooldustööde tõttu, kohalike streik Pariisis või Eiffeli torn, transpordiprobleemid jne sellistel juhtudel Eiffeli torni külastus asendatakse visiit Montparnasse torn Pariisis. Me ei saa hoiatas ette, kuid siis öeldakse Pariisis, meie agent, enne ekskursiooni algust. Me ei saa vastutada nende viimase hetke muudatused ettenägematutel Eiffeli torn hooldus, kohalikud streik Pariisis ja / või Eiffeli torn, transpordi probleeme jne ja kui te ei saa sellega nõustuda, palun ärge broneerida selles tour, sest ükski tagastamist anda, kui Eiffeli torn asendatakse Montparnasse Tower!

Vaatamisväärsused, Cruise ja Eiffeli torn / Paris Panoramic Tour algab kell 2 Rue de Pyramides 75001 Paris ja lõpeb Eiffeli torn!

Ticket categories

Adult (12+)
Child (3-11)
Infant (0-2): Free of charge

Opening hours

Tour algab igapäevase kell 09:00, 00:00, 14:45
Book now

Fantastic: 4.2 – 315 reviews

Raamat

tue, 1 sep 2020

Refundable tickets Refundable tickets
Refundable up to 48 hours before performance date. A cancellation fee of up to 20% pr. ticket may apply

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Save time – Skip the line

Audio guide

Opening hours

What’s included?

- Skip the line-ticket to the Eiffel Tower.
- A bus tour through Paris.
- A cruise on the Seine.
- An audio guide.

Directions

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Address
PARISCityVISION 2 Rue des Pyramides 75001 Paris

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.