Otsi piletid

A COVID-19 update for our community. Read more

Umbes Ticmate

  • 100% turvaline maksesüsteemi

  • Maksa euro

  • Üle 3,5 miljoni müüdud piletite

Grand Canyon South Rim Tour

Similar categories

Grand Canyon South Rim Tour

 
Alates 114,10 €
Kogemused geoloogiline ime paremini tuntud kui Grand Canyon. Sellel jalutuskäigul saad pühitakse eemale neoon jungle, mis on Las Vegas ja teid kohas sa kunagi ei unusta. Fotod ei tee seda õiglust, toredus Grand Canyon peab olema kogemus isiklikult.

Teie päev algab, kaldudes kuulsa Las Vegas Strip. Rubriik: Grand Canyon, teie giid räägib sulle piirkonna kõige ajalooline ja huvitavaid fakte Hispaania maadeavastajad, arvukad emakeelena kultuuride ja varakult Lääne asusid Põhja-Arizona.

Kui jõuame eksklusiivne National Geographic külastajate Center saad Delicous lõunasöök ja aega, et saada mõned suveniiri ostud teha enne pealkirja sisse Grand Canyon National Park.

Saabumisel teil vaba aega Mather Point uurida suusarajad vooder kanjoni serval või lihtsalt võtta hingekosutav vaade Grand Canyon. Nagu me pea sügavamale rahvuspark teeme peatuse rohkem vaatamisväärsusi ajal Bright Angel Lodge üks originaal hotell sihtkohtadesse Grand Canyon South Rim asub otse serva Grand Canyon ise.

Highlights:
- Foto peatus Hoover Dam alates hämmastav O'Callaghan-Tillman Bridge
- Vaata kustunud vulkaan "Linnus Hill"
- Lõunasöök serveeritakse National Geographic külastajate keskus
- Külasta laiem ja sügavam punkt Grand Canyon South Rim (üle 8400 jala. Sügav ja 21 miili üle)
- Ride pardal luksus mootorsõiduki juhendaja varustatud tualetid ja kliimaseadmed
- Tasuta näitavad piletid

Kestus: 14 tundi

Oluline teave:
- Varsti pärast broneeringu on lõpetatud, siis saab e-pileti meili teel. Palun välja printida oma pileti ja viia see koos sinuga tuuril.
- See ekskursioon on tasuta hotelli pick-up and drop-off online viibivad hotelle Strip. Hiljem broneerimise protsessi küsime oma hotelli kirjeldust. Pick-up on 06:00-07:30.
- 24 kuni 48 tundi enne oma tour kuupäeva, siis tuleb helistada meie agent ajastada kiirenemist ajal oma hotellis või selle läheduses Strip põhimakseid tasuti e-pileti saate pärast olete lõpetanud oma broneering meie agendid tasuta number on märgitud
- Tuur on inglise keeles.
- Laste piletid on saadaval lastele alla 2-aastane.
- Järgmised esemed on keelatud meie liinibussid ekskursioonid julgeolekuohu tõttu piiranguid Hoover Dam: Kohvrid, suured seljakotid, ülikond juhul, portfellid, jahutite ja alkohol.

Opening hours

Tuur algab 7:30-21:30

Raamat

sun, 7 jun 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Duration: 14 hours

Opening hours

Directions

Grand Canyon South Rim Tour

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.