Otsi piletid

Similar experiences

Similar categories

Newark Airport Transfer: Shared Transfer

Alates € 21
Selle asemel, rõhutades kohta ühistransporti või üritab lipp takso valida meie tasuv jagatud buss, nii et teie puhkus New York võib alata probleemivaba. Meie juht kohtub sa New Yorgi Newarki lennujaamast ning võtavad teid hotelli.

Sõltumata sellest, kui olete reisil üksi, sest paar või suur grupp, meie kogenud, professionaalsed juhid tagavad oma transport ja Newark lennujaama on imelihtne!

Siin saad tellida kiire ja tõhus shuttle vahel Newark lennujaama ja hotelli. Meie ukselt-uksele poliitika tagab transpordi nii ja teie hotelli ja Newark lennujaama.

Just broneerida jagatud Newarki lennujaamabuss siin, ja siis täitma oma enda juht lennujaama. Soovi korral on võimalik tellida ka transport tagasi jälle oma hotellist lennujaama.

Oluline teave:
- Kohe pärast broneeringu lõpetamist saate e-pileti mail. Palun välja printida oma pileti ja viia see koos sinuga.
- Kui soovite tellida jagatud Newarki lennujaamabuss ringreis, sa pead kohale kaks Tellimusi Üks lennujaamast hotelli ja üks teie hotellist lennujaama, sest iga tellimuse peab oma kinnituse number.
- Enne broneeringu sooritamist, siis palutakse anda meile reisija nime, saabumist / lahkumist kuupäeva, lennu andmed ning teie hotell (aadress ja telefoninumber), nii et saame korraldada oma ülekande.
- See teenus töötab vaid Manhattani vahel Battery Park ja 125. tänaval.
- Kui soovite tagasi transfeer Manhattan lennujaama, siis helistage meie lennujaama agent paar-kolm päeva enne väljalendu. Telefoninumber on selgelt märgitud sulle pileti.
- Kasutage ainult mahtuniversaalid selgelt tähistatud GO AIRLINK NYC.
- Laste hinnad on samad, mis täiskasvanutel.
- Sa on lubatud ainult üks standard kohver ja üks ühik käsipagasit ühe inimese kohta.
- Hind jagatud Newarki lennujaamabuss sisaldab näpunäiteid, maanteemaksu ja maksud.

Opening hours

Tööaeg: 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas ja 365 päeva aastas.

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

Directions