Otsi piletid

A COVID-19 update for our community. Read more

Umbes Ticmate

  • 100% turvaline maksesüsteemi

  • Maksa euro

  • Üle 3,5 miljoni müüdud piletite

Green Mosque & Bursa Tour

Similar categories

Green Mosque & Bursa Tour

 
Alates 87,60 €
Liitu meiega terve päeva reis Green Bursa, kui Türgi linn on varjunimi, sest selle ümbritseva metsa. Selle tour külastatakse Grand mošee, roheline mošee ja mausoleum ja kogeda Silk Market Grand Bazaar.

Tour võtab maha parvlaev, kust saab nautida kaunis maakohas mööda. Siis sõidame Bursa, endise Ottomani kapitali. Siin me nautida maitsvat "Kebap Alexander The Great" lõunale.

Peale lõunat külastame Grand Mosque (tuntud ka kui Ulucami), Green Mosque ja Green Mausoleum (ainult väljast) ja vana Silk Market Grand Bazaar.

Siis sõidame 600 aastane İnkaya lennuk puu, mis loob aluse üks vanimaid külasid Bursa asutas Ottomani. Teel Mount ULUDAG võtame kohvipaus. Mägi on tuntud ka legendaarse Mount Olympos, koht kust Gods vaatasin Trooja sõda. Siin saad kena vaade linnale.

Kestus: 13 tundi alates 09:00-10: 05:00.

Reis sisaldab järgmisi põhiküsimused:

- Green Mosque (Yeşil mošee) ja Green Mausoleum
- Silk Market
- Mount ULUDAG

Sisaldub pileti hind: Round trip ülekanne / kesksetele hotelle Istanbul, vastuvõtu Green Mosque ja Mausoleum, lõuna-ja teadmistega giid.

Oluline teave:
- Kohe pärast broneeringu lõpetamist saate e-pileti mail. Palun välja printida oma pileti ja viia see teiega tour.
- On vaba ringreis Ülekanne / tsentraalselt asub hotelle Taksim Sq., Sultanahmet ja Aksaray. Enne, kui saate täita oma tellimuse, siis palutakse anda meile nime oma hotelli, nii et saame korraldada oma ülekande. Kui teil jääda hotellid lennujaama lähedal või linnas asub Aasia poolel Istanbul, siis võib lisada pick-up tasu või siis palutakse ilmuda tour-start aadress Kesk Istanbul. Enne, kui saate täita oma tellimuse, siis palutakse anda meile nime oma hotelli, nii et saame korraldada oma pick-up.
- Ekskursioon algab kell 09:00, aga kuna teid on kiirenenud oma hotelli, palume helistada meie reisikorraldaja ca. 24 tundi ette, et sulle täpse pikap ajal vältida ootab hotelli lobby. Telefoninumber on kindlasti alustada kviitungile / e-pilet saadame sulle.
- Laste piletid on saadaval alates vanusest 3-7. Lapsed 0-2 aastat on tasuta, kui kaasas maksavad täiskasvanud.
- Tuur toimub inglise keeles.
- Advance reservatsioone ei ole vaja.
- See ekskursioon on minimaalne reisijate nõuet kuus külalist. Te võite broneerida vähem, aga kui nõue ei ole täidetud, oma tour allub ajatamine. Kui tõesti juhtub, tühistamise tõttu minimaalne reisijate nõudmisi ei täideta, toetuse antakse.

Opening hours

Kestus: 13 tundi alates 09:00-10: 12:00.

Raamat

th, 16 jul 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Live guide

Duration: 13 hours

Departure times

Directions

Green Mosque & Bursa Tour

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.