Otsi piletid

A COVID-19 update for our community. Read more

Umbes Ticmate

  • 100% turvaline maksesüsteemi

  • Maksa euro

  • Üle 3,5 miljoni müüdud piletite

Rendezvous with Mozart

Similar experiences

Similar categories

Rendezvous with Mozart

5.0 (1)
Alates 188,50 €
Kokkusaamine Mozart at Schönbrunn Palace Viinis sisaldab visiit Palace, kena õhtusöök Café-Restaurant "Residenz" ja klassikaline kontsert Schönbrunn Palace orkester Vienna. Broneeri piletid kokkusaamine Mozart Viinis siin!

Naudi õhtul royal naudingud jalgsi läbi luksuslik palee, süüa kena õhtusöök ning lõpus grand finale at Schönbrunn Palace Talveaias, lennukisse muusikaline teekond koos Schönbrunn Palace orkester Vienna.

Alusta oma reisi visiit tseremoniaalne tuba maailmakuulsate Schönbrunn Palace, kõige populaarsem turismiobjekt Austria. Külalised saavad audiogiidi ning võtta Palace tour igal ajal Palace'i ametlikel lahtiolekuaegadel, aga me soovitame oma külalistele alustada audiogiidi palee tour hiljemalt 16:00

Kell 06:30: Õhtusöök serveeritakse Café-Restaurant Residenz asub endise Schönbrunn Palace köök. See hoone, mis asub nn Ehrenhof, külgneb Palace peasissekäigu. Siin elegantne kolmekäiguline õhtusöök ootab teid, sh. nõud tüüpiline Mozarti ajal. (Joogid ei ole sh. Hinna sees).

Kell 08:30 (uksed avatakse kell 20:00): kontsert toimub üksikasjalikult taastatud Schönbrunn Palace Talveaias, mis mängis olulist rolli kogu Mozarti karjäär (ta läbi Talveaias korduvalt). Muusikaline etendus on mainekas Schönbrunn Palace orkester Vienna koos lauljad ja baleriinid. Programm on J. Strauss ja WA Mozart. Meie külaline saab kätte alkohoolseid jooke talveaias baar ja saavad ka programmi kontsert, "Best of Mozart CD", teostab Schönbrunn Palace orkester Vienna. Lisaks oleme reserveeritud istekohta kaks esiridades. Vaheaegadel, palun liitu meiega klaasi vahuveini ja maitsev "Mozartkugeln" (mitmekihiline šokolaaditrühvlid) baaris.

Sa leiad Schönbrunn Palace Talveaias Lastetoolid kava siin . Saad valida nelja liiki pileteid: VIP, A, B og C, viidates ees, keskel ja taga auditooriumis võrra.

NB:
- Kohe pärast broneeringu lõpetamist saate oma e-pileteid e-mail. Palun välja printida oma pileti ja viia see teiega Talveaias, kus teil on vahetada oma piletid. Teil on võimalik vahetada oma e-piletite 09:00 ainult teie broneeringu tour kuupäeva.
- Kontserdi kestus sh. vaheaeg on 1 ½ kuni 2 tundi ja lõpeb umbes 10:15.
- Valitud päevadel, kontserte võib toimuda Suur galerii või White Gold Room asub sees Schönbrunni palee vm kontserdisaalid Viinis. Sa muidugi teada, kui muutus kontserdipaik juhtub.
- Pärast Schönbrunn Palace Concerts, taksod on saadaval siinsamas Schönbrunni palee Talveaias. Metroo kestab keskööni viienda kuni kaheksanda minuti tagant.

Opening hours

Võite koguda oma e-piletid 9:00 ja alustada oma lossi külastus samal ajal kui sa tahad, aga soovitame alustada audiogiidi Palace tour hiljemalt 16:00 Õhtusöök serveeritakse 06:30 ja kontsert algab kell 08:30.

Raamat

th, 16 apr 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Duration: 2 hours

Opening hours

Directions

Rendezvous with Mozart

Address
Orangerie Schönbrunn Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien.

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.