Otsi piletid

Umbes Ticmate

  • 100% turvaline maksesüsteemi

  • Maksa euro

  • Üle 3,5 miljoni müüdud piletite

Schönbrunn Palace: Evening Packages

Similar experiences

Similar categories

Schönbrunn Palace: Evening Packages

4.2 (34)
Alates 73,20 €
Õhtu Schönbrunn Palace Vienna on unustamatu. Kombineeri oma Schönbrunn Palace Vienna ekskursiooni pilet kena õhtusöök Café-Restaurant Residenz või kontserdi Schönbrunn Palace Orchestra juures Talveaias!

Õhtul Schönbrunn Palace on parim viis ühendada, kuidas sa veeta oma õhtu see väga tuntud ja ilus rokokoo lossi umbes 1640.

Pakett 1: õhtusöök ja kontsert:
Kell 06:30 õhtusöök serveeritakse Café-Restaurant Residenz asub endise Schönbrunn Palace köök. See hoone, mis asub nn Ehrenhof, külgneb Palace peasissekäigu. Siin elegantne kolmekäiguline õhtusöök küünlavalgel ootab sind (joogid ei kuulu komplekti. Hinna sees). Suvel õhtusöök hubases väljaspool söögituba.
Kell 08:30 (uksed avatakse kell 20:00) kontsert toimub kohas, mis mängis olulist rolli kogu Mozarti karjäär: üksikasjalikult taastatud Schönbrunn Palace Talveaias. Muusikaline etendus on mainekas Schönbrunn Palace orkester Vienna koos lauljad ja baleriinid. Programm on J. Strauss ja WA Mozart.

Pakett 2: Palace Tour ja Kontsert:
Keisrinna Maria Theresa teretulnud ainulaadne atmosfäär Schönbrunn Palace ja see muutis tema suveresidents. Keiser Franz Joseph I ütles, et on olnud eriline eelistamine uhke loss ja selle park. See ekskursioon viib teid tagasi kaugete aegade! Audio juhend kaasas individuaalne külalistele oma tour era kojad ja tseremoniaalne tuba Schönbrunn Palace. (Talvekuudel, soovitame üksikute külalistele alustada audiogiidi Palace tour hiljemalt 15:30 Suvel siis alustada oma tour hiljemalt 04:00.)

Kell 08:30 (uksed avatakse kell 20:00) kontsert toimub kohas, mis mängis olulist rolli kogu Mozarti karjäär: üksikasjalikult taastatud Schönbrunn Palace Talveaias. Muusikaline etendus on mainekas Schönbrunn Palace orkester Vienna koos lauljad ja baleriinid. Programm on J. Strauss ja WA Mozart.

Pakett 3: Palace Tour, õhtusöök ja kontsert:
Keisrinna Maria Theresa teretulnud ainulaadne atmosfäär Schönbrunn Palace ja see muutis tema suveresidents. Keiser Franz Joseph I ütles, et on olnud eriline eelistamine uhke loss ja selle park. See ekskursioon viib teid tagasi kaugete aegade! Audio juhend kaasas individuaalne külalistele oma tour era kojad ja tseremoniaalne tuba Schönbrunn Palace. (Talvekuudel, soovitame üksikute külalistele alustada audiogiidi Palace tour hiljemalt 15:30. Suvel, siis alustada oma tour hiljemalt 04:00.)
Kell 06:30: Õhtusöök serveeritakse Café-Restaurant Residenz asub endise Schönbrunn Palace köök. See hoone, mis asub nn Ehrenhof, külgneb Palace peasissekäigu. Siin elegantne kolmekäiguline õhtusöök küünlavalgel ootab sind (joogid ei kuulu komplekti. Hinna sees). Suvel õhtusöök hubases väljaspool söögituba.
Kell 08:30 (uksed avatakse kell 20:00): kontsert toimub kohas, mis mängis olulist rolli kogu Mozarti karjäär: üksikasjalikult taastatud Schönbrunn Palace Talveaias. Muusikaline etendus on mainekas Schönbrunn Palace orkester Vienna koos lauljad ja baleriinid. Programm on J. Strauss ja WA Mozart.

Sa leiad Schönbrunn Palace Talveaias Lastetoolid kava siin . Saad valida nelja liiki pileteid: VIP, A, B og C, viidates ees, keskel ja taga auditooriumis võrra.

Oluline teave:
- Kohe pärast broneeringu lõpetamist saate oma e-pileteid e-mail. Palun välja printida oma pileti ja viia see teiega Talveaias, kus teil on vahetada oma piletid. Teil on võimalik vahetada oma e-piletite 09:00 ainult teie broneeringu tour kuupäeva.
- Kontserdi kestus sh. vaheaeg on 1 ½ -2 tundi ja lõpeb umbes 22:15.
- Kontserdi ajal vaheaeg, VIP-kategooria saavad külastajad klaasi vahuveini baaris.
- Valitud päevadel, kontserte võib toimuda Suur galerii või White Gold Room asub sees Schönbrunni palee vm kontserdisaalid Viinis. Sa muidugi teada, kui muutus kontserdipaik juhtub.
- Pärast Schönbrunn Palace Concerts, taksod on saadaval siinsamas Schönbrunni palee Talveaias. Metroo kestab keskööni 5-8 minuti tagant.

Opening hours

Sõltuvalt sellest, millise paketi valid, soovitatakse algus aegadel erinev!

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

What’s included?

- Concert tickets to Schönbrunn Palace Orchestra Vienna
- Option of adding an audio guided Palace Tour and/or a three-course dinner
- VIP & Category A guests will receive a glass of complimentary sparkling wine at the bar during intermission
- Audio guide for the Palace Tour

Directions

Schönbrunn Palace: Evening Packages

Address
Orangerie Schönbrunn, Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.