Otsi piletid

A COVID-19 update for our community. Read more

Umbes Ticmate

  • 100% turvaline maksesüsteemi

  • Maksa euro

  • Üle 3,5 miljoni müüdud piletite

Venue Information

The Original Tour

The Original Tour

The Original Tour

Similar experiences

Similar categories

Hop-On Hop-Off Sightseeing Bus London

4.3 (262)
Alates 40,40 €
Broneeri oma 24-tunnise hop on / hop off bussi piletid Original Tour ja avastada London ülevalt avatud Red London Bus.

Piletid kehtivad 24 tundi alates esimesest kord, kui seda kasutada, nii et see on kuni teil otsustada, millal saan järgmise bussi, ja mida saada välja uurida.

Kui sa oled näinud piisavalt, sa lihtsalt saada järgmine buss. 4 rida, ja rohkem kui 90 peatust, saab katta peaaegu kogu London omas tempos, kui soovite ja kus iganes soovite. Inglise juhend on olemas kõik bussid kas isiklikult või läbi kõrvaklapid. Piletid ka meeldivat vaatamisväärsusi Paadimatk alla Thames. See giidiga Paadimatk purjed vahel Westminster ja Greenwich regulaarselt. (Palun küsige esindaja Original Tour oma laevapileti, kui saad oma tour piletid ühel Original Tour vahetuskurss punkti).

NB: etickets saadetakse teile tuleb vahetada oma tour piletid ühel allpool vahetada võrra. Te võite alustada oma Original Hop / Hop Off Tour mõni neist punkte.

1) Original Tour Visitor Center Trafalgar Square: 17.-19 Cockspur Street.

2) Marble Arch: metroo Exit 4

3) Piccadilly Circus: vastupidine Thistle Piccadilly Hotel

4) Victoria: Väljaspool Grosvenor Hotel

Palun pidage meeles, et isik broneerides piletid tuleb tuua pildi ID (pass teha), kui vahetada oma piletid Original Tour ja saada oma Tour pileteid.
-Valik Kuupäeva jõuate Londonis "Kehtib alates" kuupäeva, kui piletid kehtivad 1 kuu "Kehtib alates" kuupäeva, et valisite. Vali piletite arvu ja vajuta "Otsi". Seejärel vali "täiskasvanute" või "laps" (Lapsed vanuses 5-15 saada laps piletid). Child pileteid saab osta ainult ostes täiskasvanud piletid. Lastele alla 5-aastastel lastel on tasuta nii kaua, kui nendega on kaasas täiskasvanud. Kui soovite broneerida piletid täiendavaid ekskursioonid ja atraktsioone, mida saate teha, et selles etapis.

Ticket categories

Your Hop-On Hop-Off tickets are valid for 24 hours or 48 hours.    

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 5-15. Children from age 0-4 are free, when accompanied by a paying adult. Children's tickets are only available together with adult tickets. 

Opening hours

Esimene ekskursioon on 08:30 ja viimane ringkäik on kell 20:00 (17:00 talvel)

Raamat

wed, 12 aug 2020

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

Save time – Skip the line

Audio guide

Live guide

Opening hours

What’s included?

The Original Tour includes a sightseeing boat tour down The Thames. The boat sails between Westminster and Greenwich on a regular basis. (Please ask a representative from The Original Tour for your boat ticket when you get your tour tickets at one of The Original Tour’s exchange points).  

Directions

The Original Tour

Address
Various locations London

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.