Otsi piletid

A COVID-19 update for our community. Read more

Umbes Ticmate

  • 100% turvaline maksesüsteemi

  • Maksa euro

  • Üle 3,5 miljoni müüdud piletite

St Pauls Cathedral

Similar experiences

Similar categories

St Pauls Cathedral

4.6 (77)
Alates 21,40 €
Broneeri oma piletit St. Pauli katedraal, enne kui kodust lahkuda, ja jätke liin piletikassa!

St Paul's katedraal on teine ​​katedraal ehitati selle asukoht, kui esimene põles maha suures tulekahjus Londoni 1666. St Paul's katedraal on suurim kirik Põhja-Euroopas ja on ehitatud kuju hiiglaslik rist koos kuulsa kupli keskel asuvad.

Järgnev on kantud vastuvõtu hind:
- Multimeedia juhend: 2010 avati multimeedia juhend, mis on lisatud vastuvõtu hind kõigi külastajatelt ja on saadaval inglise, briti viipekeel, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania, portugali, poola, vene, mandariini, jaapani ja Korea. Juhendis kasutatud film, uus fotograafia samuti üksikasjalikud kommentaarid pakkuda tõhusat tõlgendamist see ainulaadne vaatamisväärsus.

- Plaaniline ekskursioone: Tours katedraali põrandale ja krüpt eesotsas katedraali juhendid joosta neli korda päevas kell 10:00, 11:00, 01:00 ja 02:00. Üksikud külastajad saavad liituda nende saabumisel ilma lisakuludeta ja need kestavad 90 minutit (ruumid on piiratud).

- Oculus: silmaga Pauluse kasutab state-of-the-art projektsioon tehnoloogia kastke külastajatele põnevaid lugusid ja ajalugu selles ikooniks vaatamisväärsustele. Esimene projekt omalaadne katedraali Oculus on auhinnatud 270 ° film kogemus, mis toob 1400 aasta pikkune ajalugu elule.

Pileti valik:
Vali kuupäev jõuate Londonis "Kehtib alates" kuupäeva, kui pileteid ostad siin kehtib 1 kuu "Kehtib alates" kuupäeva valisite. Vali piletite arvu ja vajuta "Otsi". Seejärel valige "täiskasvanute" või Child "piletid (Child piletid on saadaval lastele vanuses 6-17 aastat). Laps saab pileteid osta ainult ostes täiskasvanud piletid. Lapsed alla 5 aasta on tasuta nii kaua, kui nad on koos täiskasvanuga

Ticket categories

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-17. Children under age 5 are free, when accompanied by a paying adult.   

Opening hours

E - küllastunud 8:30-16:30, viimane vastuvõtu 04:00. Galeriid avatakse kell 09:30, viimane sissepääs galeriid on 04:15. Pühapäev on külastajatele suletud ja turiste.

Raamat

mon, 8 jun 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Save time – Skip the line

Audio guide

Opening hours

Directions

St Pauls Cathedral

Address
St. Paul's Churchyard London EC4M 8AD

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.