"'SpecificProxyTranslationsContainer' object has no attribute 'title'"

Ticmate - Teeme oma sündmus rahvusvahelise!
Asutatud aastal 2006, Ticmate tegevuse mõte ja eesmärk on saada Euroopa juhtiva ettevõtte rahvusvahelised piletite müügist ja väljasõidud erinevate sündmus. Esimese etapi käivitamist protsess oli luua LondonMusicalTickets.com . Laienemine on olnud kiire ja edukas on juba reaalsus. www.london-musical-tickets.com On nüüd saadaval kaksteist eri keeltes rohkem kui nelikümmend riikides, isegi jaotust piletimüük kõikidel turgudel.

Ticmate oli ka algataja reality show West End Star Rootsi TV3, kus võitja võitis naiste plii osa Monty Pythoni Muusikali Spamalot mängis Londoni West Endis 2008/09.
Me püüame leida ja arendada uusi projekte.

Oled tootja sündmus rahvusvahelise potentsiaaliga?
Siis Kontakt , me aitame teil jõuda laiemale publikule.

Ticmate töötab sündmused kolmes etapis:

Enne
Tihedas koostöös sündmus tootja, teadus-ja kaardistada, et leida kõige sobivam rahvusvahelisele publikule. Pärast seda, mida strateegia ja tegevuskava on koostatud edukalt jõuda valitud sihtrühma ja luua sündmuse rahvusvaheliselt.

Jooksul
Tõhus rahvusvaheline tugevdamine turustamise korral ja piletimüük, omakorda täiendava müügi ja pane juhul maailma kaardile. See võiks olla asjad kohandatud veebisaite ja sponsoreeritud Internet lingid kohalikes keeltes. Ticmate on ka kogemus, millega eksklusiivne koostöö tegeleb reisibürood, turismifirmad ja teiste asjaomaste organisatsioonidega, telesaateid jms. Google kasutab Ticmate näitel, kuidas edukalt kasutada AdWords.

Pärast
Projekti tulemusi hinnatakse läbi täpne mõõtmine, ulatuslik järeltöö rahvusvahelise publiku ja riigipõhiste analüüsid alla linnaosa tasandil. See teave on väga väärtuslik, kui näiteks planeerimine rahvusvaheline ekskursioonid, planeerimine ekspordi muusikalide väljaspool Broadway või West End jms

Pioneerid rahvusvaheliste ürituste

Kell Ticmate, näeme selget suundumust näitab suurenenud huvi rahvusvaheliste sündmuste üle järgmise paari aasta jooksul. See on üsna ilmne, mitte summast huvi meie tütarettevõte, London muusikale väga lühikese aja jooksul. Üldine turu live üritusi kasvab pidevalt igal aastal. Näiteks aastal 2007 uus rekord püstitati Londoni West Endi piirkonnas, kus on rohkem kui 13,6 miljonit inimest käivad, pressiteates. See trend on tugevdanud IPK uurimus, mis , uuringute kaudu, on näidanud, et Event Travel, st inimesed, kes reisivad kultuuri-ja spordiürituste, on kõige kiiremini kasvav sektor jooksul turism.

Trends on ka näidata, et see on tegelik sündmus ja kogemusi, mis on kindlaks reisisihtkohtade rohkem ja rohkem. Vahepeal siiani, üldteadmised ja süstematiseerimine jõudmiseks rahvusvahelistele klientidele uusi üritusi on üldiselt vastanud tööstuses. See on koht, kus Ticmate näeb suurt potentsiaali.

Erinevaid lahendusi kombineerida aastane kogemus

Ticmate on oma võrk rahvusvahelise turunduse ja müügikanaleid. Meie spetsiaalselt tehniline platvorm, koos meie pikaajaline kogemus ja oskusteave, tekitab huvi ümber ja leiab publikut, rahvusvaheliste sündmuste, näiteks muusikalid, ooperi cabarets, spordiüritusi ja kontserte. Tulevikus meie klientidel võimalik broneerida oma lennu, hotelli ja isegi süüa ilma jätta meie veebilehtedel.

Kogemustepagasit piletimüük ja sündmused

Ticmate asutaja ja peamine omanik, Marcus Moeschlin, on rikkalikult kogemusi piletimüük rahvusvahelistel üritustel. Ta oli üks algatajatest Global Piletid võrgustik, mille 22 riigis müüdud ja ostetud piletid rahvusvaheliste sündmuste üksteisest. Lisaks on ta töötanud koos mitme konkreetse toodangule. Marcus oli näiteks vastutab Rootsi käivitamist Peter JÖback Miss Saigon ja Petra Nielsen Chicago Musical nii läbi Londonis. Vastavalt Sue Uings at Cameron Mackintosh, selle aja jooksul 30% inimestest publik olid külastanud rootslased.

Seega Marcus Moeschlin käivitas ka idee, et rootslane peaks palkama, ja täita, Royal Albert Hall Londonis oma kaasmaalased. Robert Wells meeldis seda ettepanekut ja valmis koostööks, mis viisid Wells täites Royal Albert Hall kolm aastat järjest, ja enamus publik on tulnud Rootsist.

Kontakt

Oled korral tootja tahab jõuda rahvusvahelisele publikule? E-mail International.event on ticmate.com ja lähme rääkida.

"'SpecificProxyTranslationsContainer' object has no attribute 'title'"
English
Ticmate.ee


To cart