Ticmate
Pileteid International sündmused
Active 130 riigis 6 kontinendil

Umbes Ticmate:

Kell Ticmate, meie eesmärk on saada juhtivaks Euroopa äriühing rahvusvaheliste lennupiletite müügist ja väljasõidud igasuguseid üritusi. Me ei ole mitte ainult anda teavet iga sündmus ja teha piletite broneerimine lihtsam inimesi, kes tahavad näha muusikaline show, jalgpallivõistlust, atraktsioon või konkurentsi mujal kui oma kodumaal. Samuti oleme tänu meie suur kogemus tööstuse, võimalik teid aidata, kui tootja arvates innukalt uut publikut.

Äriidee ajendatud kirg ja huvi

Mees taga Ticmate, Marcus Moeschlin, on kirglik suhe muusikali, kontserdid ja igasuguseid sündmus. Nagu 18 aastat vana ta oli juba alanud korraldades väljasõite rock-kontserdid tema kodulinnas Jönköping sisse Rootsi. Kolm aastat hiljem, aastal 1985, Marcus töötas koos rootsi kunstnik, Cornelis Vreeswijk lõplik tour ja album. Pärast pikka ja põnevat karjääri järgida. Karjääri kus fookus on alati olnud pakkuda inimestele ürituste ja rahvusvahelisi kogemusi hinnaga, vähemalt oma aja omanikuna Box Office Rootsi Stockholmi. Marcus saab käsitada ka s digitaalse pioneer jooksul sündmusi maailmas. Juba 1990 oli ta seotud loomise Global Piletid, võrk, kus 22 riigis müüdud ja ostetud piletid rahvusvahelistel üritustel omavahel elektrooniliselt. See oli ajal, kui nende konkurendid olid endiselt kasutades iganenud meetodeid, nagu faksi ja telefoni teel. Selleks sai võrgustik Briti kuninganna Award parima eksport 1992.

Juhatus

Isegi kui Ticmate on noor firma, on oluline teadmisi ja kogemusi rahvusvaheliste sündmuste ettevõtte sees.

On juhatuse jaoks Ticmate AB, lisaks tegevjuht Marcus Moeschlin, on Jan Friedman esimees ja Olle Setterberg ja Mattias Sesemann. Mõlemad Friedman, Setterberg ja Sesemann on palju kogemusi nii töötab ettevõtted ja olemisega juhatuse ettevõtted töötavad kaubandus-, reisi-, meedia-ja muid ettevõtteid jooksul teeninduses.

Marcus Moeschlin
English
Ticmate.ee


To cart